Elke donderdagavond spelen we onze competitiewedstrijden in café ’t Syl in Joure.

We spelen Libre. Iedere speler speelt met een eigen gemiddelde, passend bij zijn niveau. Daardoor heeft iedereen een eerlijke kans en zijn de wedstrijden vaak spannend tot de laatste carambole. Wie als eerste zijn aantal benodigde caramboles haalt, wint de wedstrijd.

Maar eerlijk is eerlijk: bij KOT draait het niet alleen om winnen. De gezelligheid staat minstens zo hoog op het scorebord.

Uitslagen speelavond 2

15 okt. 2026

1Bert B.– Gretha*3–0
2Bertus– Cees0–2
3Blomkoal– Jan P.0–3
4Gosse– Peter*2–0
5Hans– Sikke3–1
6Jan H.– Janneke0–2

Hoogste serie9 Jan P.
    
Minste beurten13 Jan P.
Meeste beurten45 Gosse

STAND in cijfers

PosSpelerGem.Te spelenGespeeldPuntennw% tov gemVerliespt
1Hans0,77233622111%3
2Blomkoal1,43433639107%3
3Sikke1,37413635101%3
4Cees1,7352343887%5
5Janneke0,7021241479%2
6Jan H.1,0030342077%5
7Gosse0,7322341474%5
8Jan P.0,90273323101%6
9Bert B.1,0030232287%3
10Bertus1,1735322170%7
11Bert J.0,7723101785%3
12Gretha0,7021101480%3
13Michel2,1765203971%6
14Peter1,1033201656%6

Dit zijn de gemiddelden van 2026-2027

30 brt
+3HC
moy +3HC25-HC20-HCEigenlijk gemiddelde
2026
Bert B.301,0023180,90
Bert J.230,7717130,67
Bertus351,1727211,07
Blomkoal431,4333271,33
Cees521,7341331,63
Gosse220,7316130,63
Gretha*210,7015120,60
Hans230,7717130,67
Jan H.301,0023180,90
Jan P.270,9020160,80
Janneke210,7015120,60
Michel652,1752412,07
Peter*331,1025201,00
Sikke411,3732251,27

HC=Handicap. Moy=moyenne=gemiddelde

*kan dit jaar geen kampioen worden ivm eerste jaar.