Elke donderdagavond spelen we onze competitiewedstrijden in café ’t Syl in Joure.

We spelen Libre. Iedere speler speelt met een eigen gemiddelde, passend bij zijn niveau. Daardoor heeft iedereen een eerlijke kans en zijn de wedstrijden vaak spannend tot de laatste carambole. Wie als eerste zijn aantal benodigde caramboles haalt, wint de wedstrijd.

Maar eerlijk is eerlijk: bij KOT draait het niet alleen om winnen. De gezelligheid staat minstens zo hoog op het scorebord.

Uitslagen speelavond 2

15 okt. 2026

1Bert B.– Jan H.0–2
2Bert J.– Sikke0–3
3Bertus– Blomkoal0–3
4Cees– Gosse0–2
5Hans– Jan P.2–0

Hoogste serie 12

Michel

 
Vermeldenswaardig:  7 

Peter

 
  

8

8

8

Jan P.

Blomkoal

Cees

 
Minste beurten  19Blomkoal 
Meeste beurten 38Janneke 
      
  

STAND in cijfers

PosSpelerGem.Te spelenGespeeldPuntennw% tov gemVerliespt
1Blomkoal1,43432646128%0
2Sikke1,3741253498%1
3Jan H.1,0030242077%2
4Hans0,77232320100%3
5Cees1,7352223886%4
6Janneke0,7021121479%1
7Gosse0,7322221579%4
8Bertus1,1735222378%4
9Bert J.0,7723101785%3
10Jan P.0,9027201876%6
11Michel2,1765203971%6
12Bert B.1,0030101767%3
13Peter1,1033101657%3
14Gretha0,70210000%0

Dit zijn de gemiddelden van 2026-2027

30 brt
+3HC
moy +3HC25-HC20-HCEigenlijk gemiddelde
2026
Bert B.301,0023180,90
Bert J.230,7717130,67
Bertus351,1727211,07
Blomkoal431,4333271,33
Cees521,7341331,63
Gosse220,7316130,63
Gretha*210,7015120,60
Hans230,7717130,67
Jan H.301,0023180,90
Jan P.270,9020160,80
Janneke210,7015120,60
Michel652,1752412,07
Peter*331,1025201,00
Sikke411,3732251,27

HC=Handicap. Moy=moyenne=gemiddelde

*kan dit jaar geen kampioen worden ivm eerste jaar.